Навіщо інвестувати в криптовалюту?

Fredrick Awino
24.04.2022
200 Visninger

Інвестиції в криптовалюту є відносно новим кордоном на грошових ринках. Міленіали та любителі технологій були на передовій у розвитку цифрових валют. Можливо, про них не так багато інформації, але вони викликають інтерес у населення.

Шанувальники грошей та інвестицій завжди будуть звертати увагу на криптовалюту. На відміну від традиційних грошей, які в основному діють як обмін на вартість, криптовалюти є сховищем вартості. Будучи джерелом цінності, криптовалюту можна торгувати як акції, і люди, які розумно інвестують у них, отримують від цього великий дохід.

Що вам потрібно зробити зараз, перш ніж інвестувати в криптовалюту

Є ейфорія щодо інвестування в криптовалюту. Так багато людей щиро і чесно гнаться за мільйонами прибутків, які обіцяє запропонувати криптовалюта. Щоб не розуміти мене неправильно, люди отримують шалені прибутки від своїх інвестицій у криптовалюту. Але перш ніж зробити цей невинний крок, дайте знати ангелів і дияволів гри. звичайно, інші прийдуть на інвестиційний шлях

Перш ніж інвестувати в криптовалюту, знайте наступне про криптовалюту

1. Криптовалюта дуже нестабільна

Як відомо багатьом, торгівля криптовалютою залежить від сил її попиту та пропозиції. Усі криптовалюти мають встановлений ліміт для карбування. Ці встановлені обмеження можна побачити в халвінгу біткойнів. Однак попит на них продовжує зростати. Ці фактори значною мірою впливають на їх вартість на ринку.

У будь-який звичайний рік будь-яка криптовалюта переживає серію зростання і падіння вартості. Насправді, всього за один день криптовалюта може впасти і піднятися навіть на секунду або хвилину. Не дивно, що трейдери криптовалютою будуть тримати свої комп’ютери увімкненими, щоб контролювати графіки щоразу. Секунда може заробити вам неймовірно високу маржу або побачити, як ваші мільйони зникнуть.

Отже, ваш вибір інвестувати в криптовалюту повинен відображати, чи є ваш особистий ризик щодо нестабільності. Це індивідуальне рішення, яке має бути добре поінформованим. Ви інвестуєте і не зупиняєтеся на цьому – вам потрібно ще багато роботи, щоб відстежувати тенденції ефективності ваших інвестицій в криптовалюту.

Ви повинні бути достатньо обережними, щоб знати, коли настав час продавати або купувати свою криптовалюту. Правильний час реагування на нестабільність цін на криптовалюту принесе вам велику прибуток, але неправильний спосіб може просто занурити вас у глибокі фінансові відливи.

2. Так багато невідомого про криптовалюту

На даний момент інформації про криптовалюту не так багато. Навіть люди, які зробили ранні інвестиції в біткойни, не знали про це багато, але все одно ризикнули. Так багато інформації тільки з’являється, і люди намагаються виправдати з потреби використовувати криптовалюти в новому житті. У повітрі лунає багато спекуляцій, правди, брехні та напівправди.

Як тільки ви прийняли рішення інвестувати в криптовалюту, справжня робота тільки починається. Ви не можете дозволити собі просто сидіти склавши руки і лінуватися, сподіваючись, що прибуток просто потече. У жодному разі. Ви повинні продовжувати читати тенденції, бути в курсі того, що нове відбувається в новинах про криптовалюту щодня.

Пам’ятайте, що політичне чи економічне рішення, прийняте десь у світі, вплине на вартість вашої криптовалюти, іноді протягом дуже тривалого періоду часу. Пам’ятайте, що жоден місцевий уряд не регулює ефективність вашої криптовалюти, тому ви по суті є безпосередньою частиною глобальних фінансових гравців. Все, що стосується, наприклад, Росії чи України, за лічені секунди вилиється на ваші криптоінвестиції.

3. Ризик шахрайства з великим впливом

Криптовалюти торгуються на блокчейні, що означає, що потрібно лише зламати цей ланцюжок і вчинити шахрайство. Незважаючи на те, що криптотехнологія і весь її будівельний блок вітаються як найбільша фінтех нашого часу, ті самі мізки, які їх створили, можуть проникнути в неї зловмисно. Подібно до того, як з’явилися комп’ютери та почалася розробка програмного забезпечення, деякі люди почали інвестувати в програмне забезпечення для спаму та віруси. Це божевілля уявити це, але чому ви думаєте, що це абсолютно неможливо?

У випадку, якщо шахраї проникнуть в технологію блокчейн хоча б на секунду, втрати можуть бути величезними. У біткоіни вже були випадки, коли інвестори втрачали гроші на мільйони доларів. Тому рішення використовувати криптовалюту як шлях до фінансової свободи може бути ще не гарантовано.

4. Крипто-торгівля — це азартна гра

Торгівля криптовалютою — це типова азартна гра без конкретних прогнозованих доходів. Все, що ви робите як інвестор, це ставите свої гроші, налаштовуєте кілька показників на торговій дошці та продовжуєте дивитися на те, як відбуваються різні речі. У гарний день, коли зірки збігаються на вашу користь, прибуток надходить від ваших криптоінвестицій. У поганий день, коли криптовалюта постійно занурюється, вам доведеться плакати, виходячи з банку – вибачте, але це саме те.

Інвестування в криптовалюту наражає вас на міжнародні ризики. І пам’ятайте: чим ширші ризики, тим вищі шанси на великі втрати або великі прибутки. Як інвестор у криптовалюту, ви нічим не кращі за тих, хто робить ставки або грає в казино. Тільки ваша гра виглядає трохи інакше.

Інвестиції в криптовалюту

Інвестиції в криптовалюту , як і будь-які інші інвестиції, призначені для отримання прибутку інвестора. Саме маржа прибутку приваблює людей до великого ризику, тому що мотивація завжди полягає в тому, щоб ризикувати великим і заробляти великі.

Оскільки криптовалюти не регулюються жодним фіатним агентством, таким як уряд або банківська установа, їх вартість може визначити трейдери. Цінність криптовалюти залежить лише від того, що люди готові заплатити за них у будь-який момент.

Способи заробітку на інвестиціях в криптовалюту

Люди зацікавлені інвестувати в криптовалюту і не будуть повільно вкладати в це свої гроші, коли переконаються в її прибутковості. Звичайно, саме тут ми надаємо таку необхідну додаткову інформацію, яка є підставою для інвестування в криптовалюту. В якості базового сценарію дуже необхідно уникати мотивації спробувати інвестувати в криптовалюту лише заради її грошової частини. Добре виділити час і спочатку вивчити головне.

Початкова мотивація створення криптовалюти , зокрема біткойна, повинна була стати заміною традиційних грошей. Це означає, що криптовалюта повинна мати можливість робити все, що можуть зробити традиційні паперові та металеві гроші, наприклад, купувати каву, платити за оренду, надсилати подарунки тощо. Однак, на жаль, криптовалюта в основному сприймається як інвестиція.

Використання криптовалюти сьогодні

Сьогодні криптовалюти збільшують свою популярність завдяки можливостям інвестування в них. Власне, творці криптовалют у власних думках вважали, що криптовалюта може замінити традиційні валюти, технічно відомі як фіатна валюта. Єдина нова функція, яку криптовалюта повинна була зробити, — це подолати бар’єри регулювання центральним органом, таким як уряди чи центральні банки. Однак ця початкова мета поки що істотно не досягнута.

Інвестиції в криптовалюту є найвідомішим його використанням. Однак країни та підприємства продовжують повільно сприймати її як будь-яку іншу валюту. Прикладом того, де криптовалюта прижилася, як і будь-яка інша валюта, є Сальвадор. Зараз країна приймає і визнає біткойн як валюту в своїй економіці. Великі роздрібні торговці по всьому світу також продовжують приймати криптовалюту як засіб платежу. Прикладом таких компаній є Whole Foods, Nordstrom, Etsy, Expedia і PayPal.

 

Forfatter Fredrick Awino